Monika Michalska

specjalista podolog,szkoleniowiec

Swoje pierwsze kroki w podologii zaczęła od Akademii Podologii w Katowicach, ale jej mistrzem i guru stał się Adrian Arkada. To pod jego okiem i zespołu Podoland szlifowała swoje umiejętności.

Jest specjalistą I i II stopnia w podstawowym zabiegu podologicznym

Posiada I i II stopień specjalisty w leczeniu wrastających paznokci Metodą Arkady. Jako jedna z pierwszych specjalistów w kraju zaczęła prace z klamrą Unibrace. Nie kryje, że najwięcej satysfakcji w pracy sprawiają jej trudne przypadki wrastających paznokci.

Wykonuje zabiegi z zakresu podologii podstawowej i specjalistycznej, nawiązała współpracę z lekarzem Tomaszem Trochanowskim, który jest specjalistą w plastyce wałów paznokciowych.

Swoją wiedzę ciągle pogłębia na licznych szkoleniach, konferencjach i seminariach. Podologia stała się jej pasją, do tego stopnia, ze zaczęła szkolić przyszłych specjalistów.

Rafał Michalski

podolog

Specjalista badania stóp techniką komputerową, specjalista doboru obuwia.

Podchodzi do każdego pacjenta bardzo indywidualnie. Swoje umiejętności szlifował pod okiem dr.n.o.zdr Aleksandry Bitenc-Jasiejko.

W naszej placówce zaprojektuje państwu indywidualną wkładkę ortopedyczną, pomoże w doborze i zaprojektowaniu obuwia, a także wykona podstawowe zabiegi podologiczne.

Ewa Maduzia

pielęgniarka

specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego. W naszym gabinecie zadba o stopy osób chorych na cukrzyce. Oferuje profilaktykę i pielęgnacje stopy cukrzycowej, opracowanie ran i zmianę opatrunków.